Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!

Zebrania z Rodzicami odbędą się:

WTOREK 7.09.2021

Grupa I godz. 15.30

Grupa II godz. 16.00

ŚRODA 8.09.2021

Grupa III godz. 15.30

Grupa IV godz. 16.00

CZWARTEK 9.09.2021

Grupa V godz. 15.30

Grupa VI godz. 16.00

Zebrania z Rodzicami odbędą się na terenie ogrodu przedszkolnego zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS.

Na prośbę MEiN i Kuratoium Oświaty w Krakowie zachęcamy Państwa do zapoznania się z broszurą informacyjną "Dzieci w wirtualnej sieci"

Szanowni Państwo z radością informujemy o wynikach konkursu plastycznego "Lecimy w kosmos" :

Helena K. - gr. VI - III miejsce

Aron S. - gr. III - wyróżnienie

Franciszek S. - gr. III - wyróżnienie

Małgorzata Ł. - gr. IV - wyróżnienie

KATEGORIA PRAC PRZESTRZENNYCH:

Kamil G. - gr. II - II miejsce

Nadia W. - gr. I - III miejsce

Organizator Konkursu Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska 13 w Krakowie dziękuje wszystkim uczestnikom i zaprasza na uroczyste rozdanie nagród oraz otwarcie wystawy w dniu 17 czerwca o godzinie 16.30

W miesiącu maju dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Centrum Kultury Podrórza pt. "Lecimy w kosmos".

Konkurs organizowany był z okazji Międzynarodowego dnia kosmosu", który obchodzimy w dniu 21 maja.

Święto ma upamiętniać wysiłki związane z poznawaniem przestrzeni kosmicznej oraz inspirować naukowców do dalszych działań.

Zdjęcia prac uczestników konkursu można oglądać w galerii zdjęć w zakładce "Konkurs lecimy w kosmos"

Z radością informujemy, że konkurs ekologiczno - plastyczny dla dzieci i rodziców " Eko -Torba" został roztrzygnięty.

Prace konkursowe, ich pomysłowość i wykonanie przeszły nasze oczekiwania.

Inauguracyjne rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się w miesiącu czerwcu.

Zdjęcia z konkursu można oglądać w galerii zdjęć w zakładce "Innowacja Mały Ekolg"

Wyniki konkursu "Eko - Torba":

I miejce:

4.  Blanka Ł. - gr. V

5. Adam M. - gr. IV

6. Igor T. - gr. II

Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ŻONKILOWE WIEŚCI - XXIV edycja akcji Pola Nadzieji 2021-

zapraszają dzieci do udziału w konkursie plastycznym "Podziel się pięknem, podziel się nadzieją".

Konkurs polega na narysowaniu lub namalowaniu zakątka, ciekawego skweru lub grupę drzew albo architektoniczną perełkę,  czyli ciekawego widoku widzianego podczas spaceru czy drogi do przedszkola.

Celem konkursu jest podzielenie się pięknem otaczającego nas świata z pacjentami domu hospicjum, które pomoże odnaleźć im odrobinę nadziei w tych niełatwych czasach.

Na odwrocie obrazka prosimy o krótkie objaśnienie co jest na nim przedstawione, dzięki temu chorzy będą mieli wrażenie jakby najmłodsi opowiedzieli im część swojej historii.

Konkurs jest adresowany do dzieci z wszystkich grup wiekowych naszego przedszkola.

Prace należy złożyc u nauczycieli grup lub nauczyciela grupy I do 30 kwietnia.

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością,

Serdecznych spotkań w gronie rodziny

życzy dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy przedszkola

SZANOWNI PAŃSTWO,

PRACA ZDALNA NA CZAS NIEOBECNOŚCI DZIECI W PRZEDSZKOLU

ZNAJDUJE SIĘ NA STRONACH POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Ważna informacja dla Rodziców!

W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych ukazało się Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty...

W związku z zawartymi w tym dokumencie wytycznymi proszę o przeanalizowanie, kto z Państwa kwalifikuje się do zapewnienia opieki dla dzieci w naszej placówce oraz złożenia wniosku w tej sprawie drogą mailową w terminie

do 28.03.br do godziny 18.00.
Koniecznym warunkiem jest podanie dni i godzin w jakich dziecko będzie przebywało w przedszkolu oraz udokumentowanie stosownego zatrudnienia w terminie późniejszym. Informacje te są niezbędne do zapewnienia odpowiedniej opieki oraz żywienia dla zgłoszonych przedszkolaków.

Z poważaniem:
Danuta Lis
Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 150 w Krakowie

Z POWODU ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI EPIDEMICZNEJ TERMIN SKŁADANIA PRAC NA KONKURS "EKO -TORBA", ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY DO 30 KWIETNIA