Nasze sukcesy

Udział dzieci w konkursie plastycznym organizowanym przez Dwór Czeczów "Wielkanoc 2024'

Gratulacje dla Helenki U. z gr VI za zajęcie II miejsca

Udział dzieci w konkursie plastycznym pt. " Nasza Choinka" organizowanym przez Dwór Czeczów

Kategoria wiekowa 3 latki:

Gratulacje dla Jagody M. z grupy  I "Jeżyki" za zajęcie II Miejsca i dla Kingi B. z grupy I "Jeżyki za wyróżnienie!!!!

Kategoria wiekowa 5 i 6 latki:

Gratulacje dla Rafała M. z grupy IV "Misie" za wyróżnienie i dla Zuzanny B. z grupy VI za wyróżnienie!!!!

*********************************************************************

Udział w konkursie plastycznym pt."Zabytki Krakowa" zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 154 w Krakowie

Natalia K., gr. I - Miejsce III - grupa wiekowa 3 latki

Zuzanna M., gr IV - Miejsce II - grupa wiekowa 5 latki

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs plastyczny pt." Wielkanoc 2023 " zorganizowany przez Dwór Czeczów w Krakowie

Wiktoria K., gr. III - II miejsce

Justyna K., gr VI - Wyróżnienie

Wojciech M., gr. III - Wyróżnienie

Liliana N., gr. III - Wyróżnienie

Zwycięzcom gratulujemy !!!

Udział w konkursie plastycznym "W świecie legend o Krakowie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 148 w Krakowie

Justyna K., gr. V - Wyróżnienie

Gratulujemy !!!!

Udział w konkursie plastycznym "Wielkanoc" zorganizowanym przez Dwór Czeczów

1. Helenka U, gr. I - miejsce III

2. Nadia W., gr I - wyróżnienie

3. Paweł D., gr. I - wyróżnienie

4. Piotr D., gr. VI - wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Udział w konkursie plastycznym "Zły smogu, wiem jak ciebie pokonać" i otrzymanie nagrody w postaci oczyszczacza powietrza dla naszego przedszkola!!! Pracę plastyczną wykonały Amelka i Klara S. ( gr IV i VI ) Gratulujemy!

Wyróżnienie dla Aleksandry Z. z grupy V za piekną recytacje wiersza pt: "Pchła szachrajka" podczas konkursu organizowanego przez Przedszkole 33 w Krakowie  "Poeci dzieciom, dzieci poetom - wierszowanki, rymowanki"

Gratulujemy!!!

Wyróżnienia za wykonanie prac plastycznych w konkursie "Co nam jesień podarowała"

organizowanym przez Przedszkole 154 w Krakowie

I MIEJSCE DLA NASZEJ PIŁKARSKIEJ REPREZENTACJI

W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLI DZIELNICY XII

*************************************************************************************************************************88

I MIEJSCE DLA ALEKSANDRY Z. Z GRUPY III , JAK RÓWNIEŻ DYPLOM DLA KAROLINY L. Z GRUPY VI

ZA UDZIAŁ W KONKURSIE MUZYCZNYM " PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWJĄ PANIĄ WIOSNĘ WITAJĄ"

ORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE 154 W KRAKOWIE

GRATULUJEMY TALENTU !!!

Konkurs plastyczny "Zrób coś z niczego"

********************************************

Udział dzieci w konkursie  plastycznym "Biała zima" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 117

II miejsce dla Natali M. z grupy VI

Dyplomy za udział otrzymały również Natalia N., Oliwia S., Natalia A. - grupa VI

***************************

Dyplom  i zajęcie II miejsca dla rodzeństwa Magdaleny N - grupa VII i Mikołaja N. - grupa I,  za wykonanie pracy plastycznej w konkursie "Jesienne duszki i leśne skrzaty" organizowanym przez MDK Dom Harcerza ul. Lotnicza w Krakowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

***************************

Dyplom dla dzieci grupy VI za uczestnictwo w Podgórskim Ubieraniu Choinki

*************************

Dzieci z grupy VI - Julia G. i Aleksander Sz.  dnia 18 listopada wzięły udział w turnieju wiedzy o Krakowie zorganizowanym przez Przedszkole 154 uzyskując IV miejsce.

Celem turnieju była prezentacja wiedzy i umiejetności dzieci zwiazanych z Krakowem w konkurencjach: wiersz o Krakowie, Czy to prawda? - quiz wiedzy, Malowanie na płótnie, Koścół Mariacki - układanie makiety Kościoła.

Zwycięzcom gratulujemy wiedzy!!!

************************

CERTYFIKAT ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA

ZA UDZIAŁ W XIII AKCJI " O AKTYWNOŚCI Z WANDĄ CHOTOMSKĄ"

*********************************************

DYPLOM DLA GRUPY IV ZA UDZIAŁ I ZAJĘCIE II MIEJSCA W PRZEGLĄDZIE DZIECIĘCYCH ZABAW LUDOWYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ OŚRODEK KULTURY C.K.NORWIDA W KRAKOWIE.

GRATULUJEMY SUKCESÓW!!

TURNIEJ SPORTOWY „KAŻDE DZIECKO O TYM WIE ŻE TRZEBA RUSZAĆ SIĘ”

TURNIRJ OGRANIZOWANY ZOSTAŁ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 117

NASZA REPREZENTACJA WYWALCZYŁA I MIEJSCE I PUCHAR!!!

NASZE PRZEDSZKLE REPREZENTOWAŁY DZIECI GRUPY VII:

• WIKTORIA C.

• BARTOSZ DZ.

• JULIA W.

• FILIP Ś.

• TOMASZ W.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SPORTOWYCH SUKCESÓW

W konkursie plastycznym pt. "Szkoła moich marzeń" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 148 w Krakowie dzieci z naszego przedszkola zajęły:

• I miejsce - Anita K. - gr. VII i Michał S. gr. - VII

• wyróżnienia - Wiktoria C. - gr. VII i Gabrysia Sz. - gr. VII

GRATULUJEMY!!!

WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW ODBĘDZIE SIĘ PODCZAS DNI OTWARTYCH 12 MARCA W SP NR 148 UL. ŻABIA 20, O GODZ. 10.30.

Konkurs recytatorski pt. „Boże Narodzenie w poezji” organizowany przez SP 117

I miejsce zajęła Julia G. a wyróżnienie zdobył Stanisław S.

Ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Podróże po Polsce”.

Nasz wychowanek Dawid D otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Odbiór nagrody odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Beskidzkiej 30 w Krakowie w dniu 14.04.2016r o godz. 10.00

Prace naszych wychowanków i innych przedszkolaków - artystów z całej Polski będzie można oglądać na zorganizowanej wystawie prac plastycznych w sali wystawowej w MDK przy ul .Beskidzkiej 30.

Konkurs muzyczny pt. „Przedszkolaki śpiewają i grają, Panią Wiosnę witają” rozstrzygnięty. Odbiór nagród i dyplomów u organizatora konkursu po 21.04.2016r.

II miejsce zajęła Julia G

Wyróżnienie otrzymała Emilia M