Konkurs Pola Nadziei

ŻONKILOWE WIEŚCI - XXIV edycja akcji Pola Nadzieji 2021-

zapraszają dzieci do udziału w konkursie plastycznym "Podziel się pięknem, podziel się nadzieją".

Konkurs polega na narysowaniu lub namalowaniu zakątka, ciekawego skweru lub grupę drzew albo architektoniczną perełkę,  czyli ciekawego widoku widzianego podczas spaceru czy drogi do przedszkola.

Celem konkursu jest podzielenie się pięknem otaczającego nas świata z pacjentami domu hospicjum, które pomoże odnaleźć im odrobinę nadziei w tych niełatwych czasach.

Na odwrocie obrazka prosimy o krótkie objaśnienie co jest na nim przedstawione, dzięki temu chorzy będą mieli wrażenie jakby najmłodsi opowiedzieli im część swojej historii.

Konkurs jest adresowany do dzieci z wszystkich grup wiekowych naszego przedszkola.

Prace należy złożyc u nauczycieli grup lub nauczyciela grupy I do 30 kwietnia.