Mobilne Planetarium

W dniu 17 kwietnia  ( środa ) dzieci naszego przedszkola wezmą udział w projekcie edukacyjnym "Mobilny Świat Dinozaurów".

Celem tego projektu jest połączenie  funkcji edukacyjnej z rozrywką, co pozwala na edukację dzieci przez atrakcyjną formę nauki.

Świat Dinozaurów to niezwykła podróż do czasów Dinozaurów oraz możliwość zobaczenia jego licznych fascynujących mieszkańców.

Dzieci przebywaja w specjalnej kopule, gdzie wyświetlona jest prezentacja 3D . Przedszkolaki mają wrażenie przebywania wsród dinozaurów i oglądania również pięknej przyrody w czasach gdy żyły Dinozaury.

Teatrzyk

W dniu 28.02.2024 (ŚRODA) nasze przedszkole odwiedzi TEATR KAMELEON.

Zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie

pt. „Czerwony Kapturek ", które nie odbyło się w planowanym terminie w listopadzie.

Zaproszenie

Zapraszamy Babcie i Dziadków na występ z okazji ich święta, który odbędzie się 22 stycznia (poniedziałek)

o godzinie 15:30 w sali grupy

Dzieci i nauczycielki grupy V